Kosmetyki do włosów

Odpowiednie kosmetyki do włosów to podstawa. W wyborze szamponu najważniejsze jest rozpoznanie rodzaju włosów i prawidłowa ocena ich kondycji. Wśród naszych propozycji znajdziesz kosmetyki do włosów delikatnych, zniszczonych, przetłuszczających się, farbowanych oraz z łupieżem.

Polecamy delikatne szampony ziołowe z serii HERBAL CARE. W przypadku włosów bardziej wymagających sprawdzi się HAIR GENIC Bamboo & Oil, oparty na innowacyjnej formule, wykorzystującej wzmacniające właściwości ekstraktu z bambusa oraz odżywcze działanie olejków roślinnych. Jeżeli Twoje włosy są suche, polecamy Ci wybór spośród szamponów odżywczych, które je nawilżą.

Kosmetyki do włosów

Natomiast, jeżeli masz problem z nawracającym łupieżem pomogą kosmetyki z naturalnym ekstraktem z białej wierzby. Pielęgnacja włosów nie może ograniczać się wyłącznie do stosowania szamponu, włosy po umyciu powinny zostać wzmocnione odżywką, która doskonale nawilża, odżywia i uelastycznia. Odżywki i maski do włosów stosowane regularnie nie tylko pomogą utrzymać włosy w dobrej kondycji, ale będą je również ochronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz intensywną stylizacją.