Wykonawca nastawów

WYKONAWCA NASTAWÓW

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

NR REF: W/WN/0418

 

 Zadania na stanowisku:

 • Tworzenie mas kosmetycznych zgodnie z ustaloną recepturą,
 • Nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi na stanowiskach pracy (mieszalnik, homogenizator),
 • Kontrola przebiegu procesu technologicznego , prowadzenie procesu wytwarzania w przewidzianym technologicznie czasie oraz utrzymanie jakości otrzymywanych produktów, 
 • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad m.in.: BHP, P.POŹ., GMP, ISO.

 

Wymagania:

 • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
 • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
 • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
 • Gotowość do pracy fizycznej,
 • Wykształcenie średnie – mile widziane chemiczne,
 • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

 

Oferujemy:

 • Możliwość dowozu z Krakowa,
 • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, o silnej pozycji rynkowej,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport,
 • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
 • Miłą atmosferę i bezpieczne środowisko pracy wyróżnione w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez formularz lub kontakt pod nr: (012) 252 70 05

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

 

 

 

 

 

Prześlij aplikację

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij poniższy formularz:
W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowego ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

* Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanych przeze mnie dokumentach w procesie rekrutacyjnym w zakresie (wszystkie lub część ze wskazanych): imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, przebieg wykształcenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wizerunek, numer telefonu, adres e-mail, posiadane tytuły zawodowe lub naukowe, przez administratora danych osobowych (ADO): Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybrane przeze mnie stanowisko oraz w celu dokumentowania podstawy prawnej przetwarzania danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych w ww. zakresie przez ADO w celu prowadzenia rekrutacji na inne stanowiska w przyszłości.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez ADO do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikowałaś/-eś albo przez okres dalszych 12 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, jeżeli wyraziłaś/-eś zgodę na ich dalsze przetwarzanie w celu rekrutacji Twojej osoby na inne stanowiska w przyszłości.

Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty zewnętrzne obsługujące systemy informatyczne ADO lub wykonujące na rzecz ADO inne czynności związane z zapewnieniem ADO obsługi procesu rekrutacyjnego. Odbiorcy danych osobowych będą działali wyłącznie z polecenia ADO i na podstawie zawartych z ADO umów.
Informacje o przysługujących mi uprawnieniach: zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od ADO dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na wybrane stanowisko.

Pokaż więcej