Aktualności

Krio-Maska Jantar Doskonałością Roku 2018

Bez kategorii 26 listopada 2018
Z dumą i ogromną radością, pragniemy poinformować, że Krio-Maska zakwaszająca z wyciągiem z bursztynu Jantar otrzymała tytuł „Doskonałość Roku 2018” Twojego Stylu.
 
W konkursie mogła wziąć udział każda firma produkująca lub dystrybuująca kosmetyki. Zgłoszone nowinki kosmetyczne były oceniane przez jurorki m.in. w następujących kategoriach: zapach, makijaż, pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, kosmetyki apteczne, męski zapach roku i męskie kosmetyki do pielęgnacji.
O tym, które ze specyfików przekonały jurorki skutecznością, urodą i przyjemnością użycia poinformowano na uroczystej Gali.
 
Ogromnie gratulujemy twórcom oraz wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu tego produktu.
 Mamy nadzieję, że to prestiżowe wyróżnienie przyczyni się do większej sprzedaży Krio-Maski
 

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sponsorem programu „Matura na 100 procent”

Bez kategorii 1 października 2018

Za nami V edycja projektu „Matura na 100 procent” organizowanego przez Fundację „Zawsze Warto”. Stypendystką tegorocznego stypendium naukowego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, przyznanego podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września w Lublinie, została Weronika Tupaj z Krakowa, maturzystka, która wszystkie egzaminy maturalne zdała na 100 procent. To absolutny ewenement nie tylko w tym roku, ale i w ciągu ostatnich pięciu lat. To najlepszy wynik wśród 1 333 784 zdających egzaminy maturalne w latach 2014-2018.

więcej

Warto badać piersi! Weź udział w 7 edycji akcji „Łączy Nas Kobiecość”!

Bez kategorii 4 września 2018

„Łączy Nas Kobiecość” to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 7 lat. Dbaj o siebie i wykonaj badanie profilaktyczne, aby wykluczyć u siebie jedną z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, jako jeden ze strategicznych partnerów akcji, nagradza kobiety, które dbają o swoje zdrowie. Wykonując dowolne badanie w ramach akcji, otrzymasz nasz produkt:

RADICAL® AGE ARCHITECT Serum – maska wygładzająco – napinająca do twarzy, szyi i dekoltu.

Łączy Nas Kobiecość

więcej

Farmona Partnerem konferencji Life Science Open Space

Bez kategorii 20 sierpnia 2018

Klaster LifeScience Kraków oraz Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zapraszają na konferencję Life Science Open Space, która odbędzie się w dniu 11 października 2018 roku, w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Life Science Open Space

więcej