Aktualności

Laboratorium Farmona na targach InterCHARM Moskwa 2017

Bez kategorii 21 listopada 2017
W dniach 25-28 X 2017 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona było jedną z 40 polskich firm promujących swoje kosmetyki na InterCHARM w Moskwie –  największych targach kosmetycznych w Rosji i Europie Środkowo-Wschodniej.
 
W tych dniach mieliśmy wyjątkową okazję spotkać międzynarodowych producentów i dystrybutorów perfumerii i kosmetyków, narzędzi i sprzętu do kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, a także technologii dla biznesu salonów, surowców, składników i usług dla biznesu kosmetycznego.
 
Wszystkim organizatorom dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu!
 
 
 
 

Pod mądrą opieką roślin – ruszyła kampania Herbal Care

Bez kategorii 20 września 2017
Seria kosmetyków HERBAL CARE to kosmetyki oparte na składnikach roślinnych, które przynoszą ukojenie przy problemach związanych ze skórą i włosami. Dowodem ich skuteczności są tradycyjne receptury, sprawdzane i doskonalone przez wieki. Pamięć o nich przetrwała w wiedzy przekazywanej sobie przez zielarzy z pokolenia na pokolenie.
 
 

Kampanii przyświeca hasło: Pod mądrą opieką roślin, które identyfikuję markę Herbal Care jako markę zapewniającą skórze i włosom mądrą opiekę, opartą na prostych, znanych od setek lat rozwiązaniach.

Kampania opiera się na promocji filmów, w których główną rolę odgrywać będą kluczowe składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków Herbal Care: dzika róża, lawenda i skrzyp polny. 

Kampania została zaplanowana w kanale You Tube, wykorzystującym reklamę video i display oraz media społecznościowe.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki Herbal Care jako serii kosmetyków naturalnych, opartych na sprawdzonych recepturach, czerpiącej garściami z dobroczynnych składników występujących w otaczającej nas naturze.

Kreacją i planowaniem kampanii zajęło się Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona wraz z agencjami Mediacore i AdRino.

 

 

15 lat Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

Bez kategorii 16 września 2017

W dniach 14-15 września w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie odbyła się konferencja i uroczysta Gala z okazji 15-lecia Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. W uroczystościach wzięło udział prawie 170 przedstawicieli firm członkowskich Związku, przedstawiciele polskiego rządu, europosłowie i eksperci. LKN Farmona Sp. z o.o. z radością reprezentowała Prezes Zarządu – Pani Maria Waliczek oraz Dyrektor Strategiczna ds Rozwoju Marketingu i PR – Agnieszka Gryc. Z okazji jubileuszu Związek we współpracy z Deloitte Polska i Polityka Insight przygotował i wygłosił „Raport o stanie polskiej branży kosmetycznej”. Wydarzeniu towarzyszyło podsumowanie najważniejszych osiągnięć Związku, do których należą: zniesienie akcyzy na kosmetyki, wdrożenie rozporządzenia kosmetycznego, deklaracje marketingowe, promocja eksportu czy działalność Fundacji Piękniejsze Życie, wspierającej przy pomocy warsztatów i kosmetyków pacjentki szpitali onkologicznych. Uczestnicy konferencji mogli także wysłuchać znakomitych prelegentów m.in. badacza mitów p. dr hab. Marcina Napiórkowskiego,  badaczki trendów Natalii Hatalskiej czy prof. Davida Zarucka. Uroczystą Galę poprowadziła p. Dorota Wellman, a wieczór uświetnił koncert p. Anny Karwan.

 

Serdecznie dziękujemy Związkowi za zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie, raz jeszcze gratulujemy i życzymy Mu samych sukcesów i kolejnych pięknych roczni!