Aktualności

Ruszyła kampania Nowe stopy Nivelazione

Bez kategorii 1 czerwca 2017

Moda na stopy marki Nivelazione! nowa kampania kosmetyków NIVELAZIONE

 

Stopa marki Nivelazione jest gładka, idealnie nawilżona i świetnie wygląda w odkrytym obuwiu. 1.06 rusza kampania reklamowa marki NIVELAZIONE, produktów do pielęgnacji stóp.

 

Kampania oparta jest na haśle, które w przewrotny sposób mówi o marce Nivelazione nie jako marce kosmetyków, ale marce samych stóp. Stopa marki Nivelazione jest gładka, idealnie nawilżona i świetnie wygląda w odkrytym obuwiu. Podczas kampanii promowany będzie intensywnie regenerujący krem do stóp Ratunek dla stóp kuracja SOS, który otacza stopę ochronnym filtrem, niwelując suchość i szorstkość.

Kampania obejmie telewizję, prasę, internet oraz miejsca sprzedaży. Marka będzie sponsorem programów o wysokiej oglądalności w wiodących stacjach telewizyjnych TVP1, TVP 2, TVN oraz stacjach tematycznych. Kampania w prasie obejmie magazyny kobiece z segmentu luksusowego i poradniczego. Kampania digital została zaplanowana w kanale You Tube wykorzystując reklamę video i  display oraz Facebook. Działania zostały zaplanowane również w miejscach sprzedaży.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki Nivelazione jako specjalisty od pielęgnacji stóp. Podkreślenie szerokiej, ciekawej i nowoczesnej oferty produktów, skierowanej do konsumentów w każdym wieku, niezależnie od płci. Kampania ma również na celu zaprezentowanie odświeżonej szaty graficznej.

Kreacją i planowaniem kampanii zajęło się Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.

Herbal Care – pod mądrą opieką roślin

Bez kategorii 25 maja 2017

Zioła i kwiaty towarzyszą nam nie tylko w ogrodzie czy na balkonie, ale też w domu, na przykład w łazience. Pomagają pielęgnować naszą skórę i włosy, dlatego warto poznać je bliżej i wypocząć w ich otoczeniu. Marka Herbal Care została partnerem Święta Ogrodów i Święta Plant, wydarzeń propagujących bliskość z naturą, pomagających zbliżyć się do niej i ją zrozumieć.
 
Podczas Święta Plant, które odbędzie się w niedzielę 28 maja, na Plantach, od godziny 10 do 19 zaplanowane się koncerty, warsztaty ogrodnicze dla dzieci, rodzinne gry i zabawy, pokazy jogi, a w strefie relaksu Herbal Care, można będzie poznać ziołowe kosmetyki Herbal Care.
 
28.05 – 3. Święto Plant https://www.facebook.com/events/429113477444987/
 
W ramach XVII Festiwalu Święto Ogrodów,  Herbal Care został partnerem konkursu dla uczniów Mój Zielnik Zielony.
 
Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Na pierwszym etapie jury wybierze prace finalistów w każdej kategorii wiekowej. Następnie prace finałowe zostaną zaprezentowane i ocenione przez publiczność, podczas Pikniku rodzinnego „Powitanie lata”, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca w Parku Hotelu Farmona przy ul. Jugowickiej 10 C, a laureaci zostaną nagrodzeni.
 
26.05 – 18.06 2017  XII Festiwal Święto Ogrodów http://swietoogrodow.pl/

 

Farmona reklamuje w kinach kosmetyki Herbal Care i Tutti Frutti (video)

Bez kategorii 18 kwietnia 2017

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona rozpoczęło kinową kampanię reklamową kosmetyków Herbal Care i Tutti Frutti. Pierwsza marka jest promowana pod hasłem „Piękno jest dzieckiem natury”, a druga – „Poczuj się owocowo”. W reklamach przedstawiane są różne produkty kosmetyczne Herbal Care i Tutti Frutti oraz ich najważniejsze zalety. Kampania reklamowa wystartowała 17 marca, będzie prowadzona w 280 kinach studyjnych w 163 miejscowościach.Za kreację reklam i realizację kampanii we własnym zakresie odpowiada Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.

Herbal Care higiena intymna w projekcie Ciąża i dziecko

Bez kategorii 18 kwietnia 2017

O tym jak ważna jest higiena miejsc intymnych wie każda kobieta, w szczególności podczas ciąży.

Marka Herbal Care została jednym z partnerów crossmediowego projektu o charakterze edukacyjno- informacyjnym Ciąża i dziecko w dzienniku Rzeczpospolita i na stronie www.kobieta-zdrowie.pl., który ruszył  11.04.2017 i objął prasę, digital i social media.Herbal Care radzi jak dbać o higienę intymną w czasie ciąży i połogu. Okolice intymne są bardzo wrażliwe na wszelkie sztuczne substancje, dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem są żele nie zawierające barwników, detergentów, mydeł i substancji zapachowych, lub tylko te naturalne pochodzące z roślin. Marka Herbal Care oferuje żele do higieny intymnej oparte aż w 94 proc. na składnikach naturalnych. Receptury są delikatne, bez SLS, mydła i barwników. Żele dostępne są w trzech wariantach dostosowanych do różnych potrzeb. Żel z czystka to wersja bezzapachowa, a pozostałe dwa warianty (kora dębu i bławatek) z kompozycjami zapachowymi, ale bez alergenów. To doskonała inspiracja dla wszystkich aktualnych i przyszłych mam w kontekście zdrowia. Zobacz więcej tutaj: http://www.kobieta-zdrowie.pl/ciaza/jak-zadbac-o-higiene-miejsc-intymnych