Społeczna odpowiedzialność biznesu

Działalność społeczna i charytatywna (CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu)

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA jest aktywnym członkiem organizacji prowadzących działania prospołeczne, m.in. Lions Club International, PKPP Lewiatan, BCC. Organizacje te pozyskują fundusze na cele charytatywne, budują i wyposażają szpitale, fundują stypendia dla uzdolnionej młodzieży, dożywiają dzieci i bezdomnych. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA angażuje się również w liczne programy i projekty społeczne o charakterze ogólnopolskim jak i lokalnym. Nie zapomina o potrzebujących, współpracując z licznymi organizacjami pozarządowymi. W ostatnich latach intensywnie stara się wspierać inicjatywy chroniące bezcenne ludzkie życie, a szczególnie tych najmłodszych.

Firma współpracowała z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu im. prof. Zbigniewa Religi, przy obchodach 20–lecia Fundacji wspierając koncert i wydanie płyty „Cudowny Świat”, wspomagając tym samym budowę sztucznej komory serca dla dzieci. Wsparliśmy Klinikę Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie poprzez sponsoring koncertu charytatywnego, z którego dochód przeznaczony został na budowę sali hybrydowej. Będzie w niej można przeprowadzać najbardziej skomplikowane operacje.

Współpracując ze Szpitalem św. Barbary w Sosnowcu, firma ufundowała nagrody na aukcję z której dochód zasilił zakup sprzętu dla centrum urazowego Szpitala. Byliśmy również  partnerem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” przy koncercie „Zaczarowanej piosenki im. Marka Grechuty”), współpracujemy także z Fundacją „Zdążyć z Pomocą”, „Spełnione Marzenia”, „Bo Warto” i z wieloma innymi.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA nie zapomina o potrzebujących współpracując, m.in. z Fundacją Ośrodka Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Stowarzyszeniem Monar, Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków oraz hospicjami i domami opieki społecznej. Regularnie wspieramy: Fundację Zdążyć z Pomocą, Fundację Spełnionych Marzeń, Związek Niewidomych, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Fundację Człowiek dla człowieka.


Promotor aktywnego trybu życia

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zachęca do aktywnego spędzania czasu, promując aktywny tryb życia oraz sponsorując wydarzenia sportowe: amatorskie i profesjonalne m.in. Cracovia Maraton, Bieg 3 Kopców, mecze drużyny koszykarek i siatkarek Wisły Kraków.


Mecenat Sztuki

Firma wspomaga przedsięwzięcia kulturalne, wnosząc wkład w rozwój kultury i sztuki. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA podjęło współpracę m.in. z Muzeum Narodowym w Krakowie przy Otwarciu Galerii Sztuki Polskiej w Sukiennicach, Muzeum Historycznym w Krakowie, Filharmonią Krakowską, Operą Krakowską, Teatrem Groteska przy corocznym wydarzeniu Reality Shopka Szoł, Teatrem Bagatela, Łaźnia Nowa. We wnętrzach i ogrodach FARMONA Hotel Business & SPA w Krakowie organizowane są liczne wernisaże i wystawy, m.in. holenderskiego multiartysty Clemensa Brielsa.


Karta Dużej Rodziny

Wspieramy duże rodziny, bo duże jest piękne! Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona dołączyła do programu „Karta Dużej Rodziny”. Dla posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” oferujemy następujące świadczenia:

– 10% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym www.sklep.farmona.pl

– 20% zniżki na dania i napoje z karty menu (z wyłączeniem napojów alkoholowych) w restauracji Magnifica znajdującej się w Hotelu Farmona. Rabat nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. Kartę Dużej Rodziny należy okazać przed dokonaniem zapłaty.

– 20% zniżki na usługi noclegowe w Hotelu Farmona. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami i dotyczy rezerwacji dokonanych wyłącznie: osobiście w recepcji hotelu, telefonicznie lub mailowo, poprzez stronę internetową www.hotelfarmona.pl/rezerwacja po podaniu kodu promocyjnego KDRODZ. Kartę należy okazać w recepcji najpóźniej podczas meldunku.