Polskie kosmetyki naturalne

W naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej szkodliwych substancji, co więcej z niektórymi z nich stykamy się każdego dnia. Statystyczna kobieta używa jednocześnie około 10 różnych produktów kosmetycznych narażając się na działanie, co najmniej 100 składników chemicznych każdego dnia.

Mimo, że taki stan rzeczy już nikogo nie dziwi, bo szkodliwe substancje otaczają nas zewsząd można starać się wyeliminować stare nawyki i być bardziej świadomym swoich kosmetycznych wyborów. Dzięki współczesnym badaniom wiemy, które substancje są szkodliwe dla zdrowia. Dlatego wybierajmy polskie kosmetyki naturalne ze sprawdzonych źródeł i bazujące tylko na naturalnych składnikach.

Polskie kosmetyki naturalne

Nasze kosmetyki naturalne tworzymy przy zastosowaniu technologii całkowicie bezpiecznych zarówno dla użytkownika jak i dla środowiska. Bazując na naturalnych składnikach aktywnych oraz standaryzowanych ekstraktach o wysokim stopniu czystości ekologicznej. Na przykład kosmetyki naturalne HERBAL CARE posiadają najcenniejsze dary przyrody – zioła z czystych ekologicznie terenów oraz opatentowane kompozycje składników odżywczych i pielęgnacyjnych. Nie zawierają formaldehydu i parabenów, wyprodukowane są bez sztucznych barwników i alkoholu.