Wykonawca nastawów

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych na stanowiskach pracy (mieszalnik, homogenizator).
  • Tworzenie mas kosmetycznych zgodnie z ustaloną recepturą (gramatury powyżej 500 kg).
  • Kontrola przebiegu procesu technologicznego , prowadzenie procesu wytwarzania w przewidzianym technologicznie czasie oraz utrzymanie jakości otrzymywanych produktów.
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad m.in.: BHP, P.POŹ., GMP, ISO.

WYMAGANIA:

  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, o silnej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Miłą atmosferę i bezpieczne środowisko pracy wyróżnione w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod nr 724 440 041