Ustawiacz maszyn

USTAWIACZ MASZYN

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i ciągłego utrzymania w ruchu powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych,
  • Przezbrajanie linii do aktualnych potrzeb produkcyjnych,
  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP oraz przepisami obowiązującymi w firmie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne mile widziane z zakresu mechaniki,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą,
  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22),
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne eksploatacyjne (SEP 1kV),

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałą, interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez FORMULARZ