MŁODSZY MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Nadzór nad zasobami magazynowymi firmy.
  • Przyjmowanie i składowanie towarów.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Obsługa systemu WMS /Enova.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Punktualność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Samodzielność i rzetelność w zakresie powierzonych zadań.

MILE WIDZIANE

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
  • Umiejętność obsługi programów magazynowych (WMS, Enova) oraz obsługi terminali mobilnych.

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie.
  • Pracę dwuzmianową 6:00-14:00, 14:30-22:30.
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod nr 12 252 70 05 w godz. 8:00 – 16:00