Mechanik

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody, takie jak: Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie – Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

W malowniczej górskiej miejscowości Wysoka k/ Jordanowa mieści się Zakład Produkcyjny,
do którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK – USTAWIACZ MASZYN

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

Zakres zadań:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i ciągłego utrzymania w ruchu powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem przeglądów;
  • Przezbrajanie linii do aktualnych potrzeb produkcyjnych;
  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach;
  • Uczestnictwo we wdrożeniu nowych rozwiązań organizacyjnych i standardów pracy (m.in. LEAN, TPM, SMED i 5S);
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP oraz przepisami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii maszyn i urządzeń;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne eksploatacyjne (SEP 1kV).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pomoc w zakresie organizacji dojazdu do pracy;
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej „Farmona – Przyjazna Rodzinie”
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Osoby zainteresowane prosimy

o przesłanie CV klikając

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.