Operator linii produkcyjnej

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

NR REF: OP/03/2021

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Podstawowa obsługa i nadzór maszyn na liniach produkcyjnych.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i ciągłej pracy powierzonych linii produkcyjnych.
  • Dostarczenie przygotowanej masy kosmetycznej do produkcji.
  • Wsparcie w pracach liniowych konfekcjonerów (pakowaczy).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zwodowe – mile widziane mechaniczne.
  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Badania dla celów sanitarno – epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałą pracę.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Możliwość rozwoju, awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ – OLX lub bezpośrednio na [email protected]

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.