Regionalny Reprezentant ds. Sprzedaży i Szkoleń

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie – Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Regionalny Reprezentant ds. Sprzedaży i Szkoleń w zakresie Kosmetyków Profesjonalnych

NR REF: PROF/KS/0818

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Współpraca z dystrybutorami oraz gabinetami kosmetycznymi,  w celu realizacji planów sprzedaży na podległym regionie.
  • Rozwijanie oferty u kontrahentów już współpracujących z firmą.
  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora kosmetyki profesjonalnej: hurtownie, gabinety, ośrodki SPA.
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży i rozpoznawalności podległych marek we współpracy z działem sprzedaży i klientami firmy.
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami.
  • Prowadzenie szkoleń z zabiegów firmowych w szkołach kosmetycznych, gabinetach SPA i hurtowniach.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz promowanie marki na spotkaniach branżowych, w tym na krajowych targach.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów profesjonalnych.
  • Wykształcenie kosmetologiczne – minimum na poziomie Technika Usług Kosmetycznych.
  • Znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej, w zakresie trendów oraz  organizacji dystrybucji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Interesującą, samodzielną i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę + motywujący system prowizyjny.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: „FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Prześlij aplikację

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij poniższy formularz:

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowego ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

* Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanych przeze mnie dokumentach w procesie rekrutacyjnym w zakresie (wszystkie lub część ze wskazanych): imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, przebieg wykształcenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wizerunek, numer telefonu, adres e-mail, posiadane tytuły zawodowe lub naukowe, przez administratora danych osobowych (ADO): Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybrane przeze mnie stanowisko oraz w celu dokumentowania podstawy prawnej przetwarzania danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych w ww. zakresie przez ADO w celu prowadzenia rekrutacji na inne stanowiska w przyszłości.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez ADO do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikowałaś/-eś albo przez okres dalszych 12 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, jeżeli wyraziłaś/-eś zgodę na ich dalsze przetwarzanie w celu rekrutacji Twojej osoby na inne stanowiska w przyszłości.

Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty zewnętrzne obsługujące systemy informatyczne ADO lub wykonujące na rzecz ADO inne czynności związane z zapewnieniem ADO obsługi procesu rekrutacyjnego. Odbiorcy danych osobowych będą działali wyłącznie z polecenia ADO i na podstawie zawartych z ADO umów.
Informacje o przysługujących mi uprawnieniach: zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od ADO dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na wybrane stanowisko.

Pokaż więcej