RECEPCJA SPA

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: K/SPA/REC/0319

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Organizacja pracy recepcji SPA i bieżąca obsługa Klientów,
  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych, bezpośrednich) i informowanie o zabiegach i usługach świadczonych przez SPA,
  • Rozliczanie należności gości i wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi Klienta.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe z zakresu kosmetologii i pokrewnych
  • Zainteresowanie branżą SPA&Wellness,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe – kosmetologia lub fizjoterapia.

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport,
  • Benefity w ramach Polityki Prorodzinnej: „Farmona Przyjazna Rodzinie”,
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.