KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KEL/H/KR0319

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa Gości Restauracji oraz obsługa baru,
  • Obsługa konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych,
  • Współpraca z pozostałymi Działami w Hotelu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok (doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym autem),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (swobodna komunikacja),
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Mile widziane doświadczenie barmańskie,
  • Aktualne badania dla celów sanitarno – epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym zespole w stabilnej firmie o kameralnej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.