Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji bieżących planów sprzedaży;
  • Analiza braków materiałowych do produkcji;
  • Zamawianie materiałów do produkcji oraz nadzór nad terminową realizacją dostaw;
  • Współpraca w ramach optymalizacji procesów zamówień;
  • Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów;
  • Prowadzenie dokumentacji dostawców kwalifikowanych oraz ich okresowa ocena zgodnie z procedurami ISO&GMP;
  • Zakładanie indeksów na nowe opakowania do wyrobów i bieżące aktualizacje indeksów i warunków dostaw oraz wprowadzanie ich do systemu;
  • Prawidłowe oraz terminowe rozliczanie faktur zakupu w systemie;
  • Zarządzanie reklamacjami dostawców na materiały do produkcji;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe pokrewne;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sektorze produkcyjnym w dziale zakupów lub zaopatrzenia;
  • Pożądana wiedza w obszarze surowcowo opakowaniowym branży kosmetycznej lub chemicznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analitycznego myślenia;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;
  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;
  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;
  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.