Pakowanie kosmetyków

Magazynier

Miejsce pracy: Kraków ul. Zakopiańska 72 (okolice Borku Fałęckiego)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Pakowanie kosmetyków w opakowania zbiorcze oraz zestawy;
  • Dbałość o jakość.

WYMAGANIA:

  • Praca od poniedziałku do piątku;
  • Gotowość do pracy fizycznej;

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do 2 miesięcy;
  • Miłą atmosferę pracy i bezpieczne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.