Specjalista ds. Marki własnej

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody, takie jak: Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie – Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

SPECJALISTA DS. MARKI WŁASNEJ

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref. H/MW/062022

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy z dotychczasowym klientem
    w ramach opracowywania i wdrażania nowych produktów w marce własnej;
  • Aktualizacja oferty produktowej marki własnej;
  • Ustalanie warunków współpracy z przygotowaniem wyceny produktowej;
  • Współpraca z klientami w zakresie opracowywania koncepcji produktu z uwzględnieniem receptur, grafik i opisów opakowań;
  • Kompleksowe koordynowanie procesu wdrożenia produktów pod marką własną Klienta, w tym procesów związanych z obligatoryjnymi badaniami i przygotowywanie dokumentacji produktów;
  • Utrzymywanie stałej relacji z klientem w ramach wszelkich uzgodnień na każdym etapie produkcyjnym i logistycznym;
  • Ścisła współpraca z działem badawczo-rozwojowym, zakupów, produkcji oraz kontroli jakości
    i magazynu;
  • Przygotowywanie ofert cenowych i ich aktualizacja;
  • Opracowywanie raportów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu lub pokrewnej;
  • Minimum 4 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość branży kosmetycznej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analitycznego myślenia;
  • Innowacyjność, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;
  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;
  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;
  • Bezpłatny parking.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Osoby zainteresowane prosimy

o przesłanie CV klikając

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.