Wystartowała owocowa kampania Tutti Frutti

Bez kategorii 2 listopada 2015

Ruszyła kampania reklamowa soczyście owocowej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała – Tutti Frutti.  Cała kampania poprzez dźwięk i obraz przenosi nas do zwariowanego świata pełnego owoców!

Tutti Frutti to pełne soczystej świeżości kosmetyki dla wszystkich, którzy cieszą się życiem. Dla tych, co mają malinowe sny, i dla tych, którzy często są … kiwi bez powodu. Poczuj się owocowo i wskakuj w radosne orzeźwienie! Bogactwo składników aktywnych doskonale dba o skórę, a rozprzestrzeniający się, wyjątkowy aromat wprowadza w doskonały nastrój, stymuluje pozytywną energię, radość i chęć do działania.

Dla  miłośników Tutti Frutti przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek.

Wszyscy, którzy uwielbiają śpiewać będą mogli spróbować swoich sił w konkursie „Skoczne nuty Tutti Frutti” organizowanym we współpracy z portalem iSing. Do wygrania są niezwykłe nagrody:

  • 2 x nagranie dowolnej piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym,
  • 2 x Voucher wartości 500 zł na dowolny koncert do wykorzystania na portalu ebilet.pl,
  • 5 x zestaw kosmetyków Tutti Frutti.

Czy nie brzmi to zachęcająco? 🙂 Wyśpiewaj, więc nagrody.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: www.skocznenuty.pl

Dodatkowo przygotowaliśmy spot reklamowy, który zabierze Was do zwariowanego świata pełnego owoców! Będzie go można zobaczyć w sieci kin CINEMA CITY, na platformach internetowych: VOD, player.pl przed największymi hitami telewizyjnymi, jak Rodzinka.pl. MasterChef, Top Model, Ugotowani czy Barwy Szczęścia na onet.tv oraz youtube.pl. Będziecie mogli go również posłuchać w Radiu Zet, Antyradio, ZET Chilli. Stworzony został do tego, aby zarażać.

Spot TV:

Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie.

zestaw-tutti-frutti(1)