„Szczęśliwa siódemka” – kosmetyki LKN Farmona nagradzane w 2018 roku

Bez kategorii 21 lutego 2019

Aż siedem nagród w najbardziej prestiżowych konkursach kosmetycznych w Polsce zdobyły w 2018 roku produkty Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona. Wśród nich znalazła się kultowa linia Radical w nowej odsłonie, aż trzy produkty Jantar, maseczka Herbal Care, a także Sun Balance oraz Nivelazione.

W 2018 roku Doskonałość Roku Twój Styl – najbardziej prestiżowa nagroda w Polsce – przypadła Krio Masce zakwaszającej po zabiegach fryzjerskich Jantar. Jury doceniło skuteczność innowacyjnej formuły kosmetyku stworzonego z myślą o utrzymaniu doskonałej kondycji włosów pomiędzy wizytami u fryzjera.

Z kolei niezwykła moc naturalnego skrzypu polnego w dawce większej o 30% połączona ze skutecznością innowacyjnych składników jest recepturą marki RADICAL® na mocne włosy, która przyniosła jej prestiżową Srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego w kategorii „włosy”.

Specjaliści od urody zachwycili się także ultralekką konsystencją nie obciążającą nawet bardzo cienkich i delikatnych włosów oraz piankową formułą przyspieszającą mycie głowy zamkniętą w piankowym szamponie Jantar, co przyniosło mu wyróżnienie In Style Best Beauty Buys 2018 w kategorii „Włosy”. Laury zebrało również połączenie węgla aktywnego z wyciągiem z bursztynu, które w postaci szamponu Jantar znalazło się na podium plebiscytu Glammies 2018 w kategorii „Najlepszy Szampon do Włosów”.

Jury Glammies doceniło także maseczkę Herbal Care, która wykorzystała połączenie irysa syberyjskiego oraz komórek macierzystych oferując aktywną przeciwzmarszczkową formułę błyskawicznie przywracającą gładkość naszej twarzy. Dzięki temu zdobyła nagrodę w kategorii „Najlepsza maska do twarzy”!

Nie zabrakło także wyróżnienia w najważniejszym konkursie branżowym Qultowy Kosmetyk, które zdobył Undecylenowy płyn do mycia i kąpieli stóp marki Nivelazione. W tym roku także kibicujemy naszym markom by był równie owocny pod kątem nagród.