Ruszyła kampania Nowe stopy Nivelazione

Bez kategorii 1 czerwca 2017

Moda na stopy marki Nivelazione! nowa kampania kosmetyków NIVELAZIONE

 

Stopa marki Nivelazione jest gładka, idealnie nawilżona i świetnie wygląda w odkrytym obuwiu. 1.06 rusza kampania reklamowa marki NIVELAZIONE, produktów do pielęgnacji stóp.

 

Kampania oparta jest na haśle, które w przewrotny sposób mówi o marce Nivelazione nie jako marce kosmetyków, ale marce samych stóp. Stopa marki Nivelazione jest gładka, idealnie nawilżona i świetnie wygląda w odkrytym obuwiu. Podczas kampanii promowany będzie intensywnie regenerujący krem do stóp Ratunek dla stóp kuracja SOS, który otacza stopę ochronnym filtrem, niwelując suchość i szorstkość.

Kampania obejmie telewizję, prasę, internet oraz miejsca sprzedaży. Marka będzie sponsorem programów o wysokiej oglądalności w wiodących stacjach telewizyjnych TVP1, TVP 2, TVN oraz stacjach tematycznych. Kampania w prasie obejmie magazyny kobiece z segmentu luksusowego i poradniczego. Kampania digital została zaplanowana w kanale You Tube wykorzystując reklamę video i  display oraz Facebook. Działania zostały zaplanowane również w miejscach sprzedaży.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki Nivelazione jako specjalisty od pielęgnacji stóp. Podkreślenie szerokiej, ciekawej i nowoczesnej oferty produktów, skierowanej do konsumentów w każdym wieku, niezależnie od płci. Kampania ma również na celu zaprezentowanie odświeżonej szaty graficznej.

Kreacją i planowaniem kampanii zajęło się Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.