Radical, Jantar i Herbal Care z nominacjami do nagrody Glammies

Bez kategorii 25 lutego 2019

Już po raz piąty Magazyn Glamour wybiera najlepsze kosmetyki ubiegłego roku. Wśród nominowanych do nagrody Glammies 2019, znajdują się aż 3 marki Farmony.
Głosowanie trwa do 15 marca.

Radical, Jantar i Herbal Care z nominacjami do nagrody Glammies

Nagrody przyznawane są aż w 16 kategoriach. W 3 kategoriach nominacje zdobyły kosmetyki Farmony: 

Najlepszy szampon do włosów – Szampon mineralny z wyciągiem z bursztynu i minerałami Jantar

Szampon Jantar mineralny przeznaczony do każdego rodzaju włosów nadaje im optymalne nawilżenie i świeżość. Szampon mineralny sprawia, że włosy są wyraźnie lśniące i oczyszczone. Widoczne rezultaty zapewnia bogactwo wyjątkowych składników, takich jak: bursztyn, minerały morskie, algi, kreatyna. Szampon nie zawiera SLS, SLES i silikonów. 

 

Najlepsza odżywka/maska do włosów – Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych i wypadających Radical

Wyjątkowa odżywka wzmacniająca do włosów zyskała już zaufanie klientek. Odżywka skutecznie zmniejsza wypadanie oraz pobudza wzrost nowych włosów, przywracając im pożądaną grubość i objętość. Spektakularne efekty zapewnia inteligentna formuła oparta na synergicznym działaniu specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych w wysokim stężeniu.

 

Najlepszy kosmetyk do ust – Superolejek do ust DZIKA RÓŻA Herbal Care

Superolejek z dziką różą został przygotowany z myślą o tych klientkach, których usta potrzebują natychmiastowej regeneracji i wygładzenia. Formuła superolejku została oparta o cenione od wieków naturalne składniki roślinne, które zapewniają ustom multipielęgnację i nadają subtelny blask. Usta z dnia na dzień stają się nawilżone, odżywione i jedwabiście gładkie.