RADICAL AGE ARCHITECT Super Produktem 2018

Bez kategorii 28 marca 2019

W 12. edycji konkursu Super Produkt, organizowanego przez Świat Kobiety jury w składzie Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Chatizow, Natalia Ruszkowska-Tabor, Aleksandra Lorkowska, Ewa Kustroń-Zaniewska, Ewa-Stasiak wybrało najlepsze produkty dla kobiet i ich rodzin. W gronie nagrodzonych znalazł się również Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy RADICAL AGE ARCHITECT, który został nagrodzony w kategorii “Pielęgnacja delikatnych partii twarzy”.

Unikalne właściwości kremu Radical Age Architect

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy RADICAL AGE ARCHITECT został opracowany z myślą o pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu. Zapewnia głębokie nawilżenie, regenerację i odnowę komórek skóry właściwej. Stymuluje produkcję kolagenu i wzmacnia włókna w skórze. Dzięki specjalnej kompozycji składników aktywnych, krem Radical Age Architect likwiduje cienie pod oczami i opuchnięcia. Dodatkowo, zawarta w kremie tarcza ochronna PEM&BLUE LIGHT PROTECT skutecznie ogranicza negatywny wpływ pola elektromagnetycznego i promieniowania niebieskiego, które powodują w tkankach skóry mikrourazy i przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Prestiżowa nagroda najlepszą rekomendacją

SUPER PRODUKT ŚWIATA KOBIETY to pierwszy i jedyny tego typu konkurs prezentowany w polskim miesięczniku o tematyce poradnikowej, obejmujący najważniejsze dla kobiet kategorie produktów: KOSMETYKI, ŻYWNOŚĆ, ARTYKUŁY HIGIENICZNE, LEKI BEZ RECEPTY i DOM.

Przyznając tytuł Superproduktu nowościom rynkowym, Świat Kobiety chce w ten sposób pomóc każdej kobiecie, która sięgając po nowy produkt zastanawia się, czy będzie spełniał jej oczekiwania, czy jakość jest warta ceny, czy dobrze wybrała. Ta prestiżowa nagroda to najlepsza rekomendacja i ułatwienie codziennych wyborów konsumentkom.