Pod mądrą opieką roślin – ruszyła kampania Herbal Care

Bez kategorii 20 września 2017
Seria kosmetyków HERBAL CARE to kosmetyki oparte na składnikach roślinnych, które przynoszą ukojenie przy problemach związanych ze skórą i włosami. Dowodem ich skuteczności są tradycyjne receptury, sprawdzane i doskonalone przez wieki. Pamięć o nich przetrwała w wiedzy przekazywanej sobie przez zielarzy z pokolenia na pokolenie.
 
 

Kampanii przyświeca hasło: Pod mądrą opieką roślin, które identyfikuję markę Herbal Care jako markę zapewniającą skórze i włosom mądrą opiekę, opartą na prostych, znanych od setek lat rozwiązaniach.

Kampania opiera się na promocji filmów, w których główną rolę odgrywać będą kluczowe składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków Herbal Care: dzika róża, lawenda i skrzyp polny. 

Kampania została zaplanowana w kanale You Tube, wykorzystującym reklamę video i display oraz media społecznościowe.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki Herbal Care jako serii kosmetyków naturalnych, opartych na sprawdzonych recepturach, czerpiącej garściami z dobroczynnych składników występujących w otaczającej nas naturze.

Kreacją i planowaniem kampanii zajęło się Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona wraz z agencjami Mediacore i AdRino.