Nivelazione Turbo Slim nominowany w konkursie Hit Kosmetyczny 2018!

Bez kategorii 25 lutego 2019

Z przyjemnością informujemy, że Nasz produkt Nivelazione Turbo Slim Kwasowy Reduktor Cellulitu Kuracja Wyszczuplająca został nominowany do konkursu Hit Kosmetyczny 2018 w kategorii Ciało organizowanego przez magazyn Dobre Rady.

Nivelazione turbo slim to zaawansowana technologicznie linia preparatów do profesjonalnej pielęgnacji ciała, która szybko i bezinwazyjnie modeluje sylwetkę, efektywnie zwalcza cellulit, wygładza i ujędrnia skórę oraz redukuje tkankę tłuszczową zapewniając w krótkim czasie spektakularne rezultaty.

To już 12. edycja „Hitu Kosmetycznego”! W konkursie jurorem może być każdy. Oddając głos na jeden z wybranych produktów w danej kategorii, osoby głosujące dodają komentarz na temat swojego typu. To pozwoli poznać prawdziwe opinie na temat nominowanych kosmetyków.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 200, które zostaną nagrodzone. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, wśród nich m.in.:  zwycięskie kosmetyki HITU KOSMETYCZNEGO 2018, wyjazd do SPA, komplety biżuterii i inne.