Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sponsorem programu „Matura na 100 procent”

Bez kategorii 1 października 2018

Za nami V edycja projektu „Matura na 100 procent” organizowanego przez Fundację „Zawsze Warto”. Stypendystką tegorocznego stypendium naukowego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, przyznanego podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września w Lublinie, została Weronika Tupaj z Krakowa, maturzystka, która wszystkie egzaminy maturalne zdała na 100 procent. To absolutny ewenement nie tylko w tym roku, ale i w ciągu ostatnich pięciu lat. To najlepszy wynik wśród 1 333 784 zdających egzaminy maturalne w latach 2014-2018.

Fundacja „Matura na 100 procent”, powołana do życia przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną, już od pięciu lat nagradza najlepszych maturzystów. Celem projektu jest promocja i szczególne uhonorowanie najaktywniejszych i najzdolniejszych młodych ludzi. W V edycji konkursu wyłoniono 45 finalistów, wybrano 25 najlepszych z najlepszych. Laureatką nagrody głównej została Weronika Tupaj z Krakowa, która otrzymała stypendium. Pasja, niesamowity talent i zdolności, a także dawanie z siebie 100% w każdym obszarze życia – to nastawienie i wartości bliskie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona. 

Stypendium Weroniki, jest jednym z dwóch ufundowanych przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona w tym roku. Wsparcie stypendialne na start to doskonała przepustka do rozwoju naukowego i zawodowego laureatów, a także motywacja dla młodych i ambitnych maturzystów do tego, by ciągle poszerzali swoje horyzonty, stawiali na jakość i zawsze sięgali po więcej – działając zawsze na 100%!