Archiwa

Beautyworld Middle East Dubai 8-10 Maja 2018

. 1 grudnia 2017

Beautyworld Middle East to 3-dniowy event odbywający się od 8 do 10 maja 2018 roku w Dubai International Convention & Exhibition Centre w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To wydarzenie prezentujące produkty do pielęgnacji skóry i włosów, produkty do pielęgnacji paznokci, kremy odmładzające oraz formuły, aromaty, produkty do rewitalizacji, produkty zdrowotne, akcesoria do stylizacji i wiele więcej. Warto tam być!

Cosmoprof Bologna 15-18 Marca 2018

. 1 grudnia 2017

Od 50 lat Cosmoprof Worldwide Bologna jest wiodącym na świecie wydarzeniem dla sektora kosmetycznego i międzynarodową platformą dla branży kosmetycznej i wellness. Przestrzeń wystawowa Cosmoprof obejmuje całe centrum wystawowe BolognaFiere i jest dedykowana różnym sektorom branży kosmetycznej: perfumeria i kosmetyki, produkty naturalne, opakowania, maszyny, produkcja kontraktowa i surowce, kosmetyki i spa, włosy i paznokcie. Ogromna liczba wystawców, odwiedzających i kupujących z zagranicy zamienia to wydarzenie z roku na rok w prawdziwy międzynarodowy „hub”, w którym specjaliści i decydenci spotykają się, aby rozwijać swój biznes.

Cosmobeauté Indonesia 15-17 Października 2015

. 1 grudnia 2017

Cosmobeauté to jedne z największych targów w Azji Południowo-Wschodniej w branży kosmetycznej. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona w tej edycji wzięło udział jako wystawca z produktami do pielęgnacji skóry i włosów. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.cosmobeauteasia.com.

Intercharm 25-28 Października 2017 Moskwa

. 21 listopada 2017
InterCHARM to największe targi perfum i kosmetyków w Rosji i Europie Środkowo-Wschodniej, która zrzesza w Moskwie rosyjskich i międzynarodowych znanych i nowych producentów i dystrybutorów perfumerii i kosmetyków, narzędzia i sprzęt do kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, a także technologie dla biznesu salonów, surowców, składników i usług dla biznesu kosmetycznego.
W tym roku Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona było jedną z 40 polskich firm promujących swoje kosmetyki.

 

Professional Beauty 3-4 Września Johannesburg

. 17 października 2017

Professional Beauty Johannesburg to największe w Afryce targi kosmetyczne. Poprzednia edycja cieszyła się uczestnictwem 200 wystawców, a targi odwiedziło ponad 18 000 osób z RPA i całego świata. Targi te są gratką przede wszystkim dla producentów kosmetyków profesjonalnych. W tym roku Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o. miało okazję uczestniczyć w nich jako jedna z dwóch polskich firm.

Organizatorem jest firma Trades Exhibitions, organizator m.in. znanych targów Professional Beauty London.