Senior Brand Manager

miejsce pracy: Kraków

NR REF: K/SBM/1217

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
    • Min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe  na stanowisku Brand Managera/Senior Brand Managera w branży kosmetycznej / FMCG,
    • Otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w formułowaniu i pisaniu tekstów,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania na stanowisku:

    • Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych marek i produktów, opieka nad produktami istniejącymi już w ofercie, współpraca z laboratorium we współtworzeniu innowacyjnych receptur,
    • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz analiza / śledzenie istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich,
    • Tworzenie planów i strategii marketingowych dla prowadzonych i nowych marek,
    • Komunikacja reklamowa podległych marek oraz działania PR,
    • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami, akceptacje druków opakowań.

Oferujemy:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport,
    • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
    • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@farmona.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Prześlij aplikację

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)" ale jest też taka: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).