Planista

W malowniczej górskiej miejscowości Wysoka k/ Jordanowa mieści się Zakład Produkcyjny, wyróżniony w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, do którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych;
  • Optymalizacja procesów planowania produkcji oraz eliminowanie strat w procesie;
  • Kontrola dostępności półproduktów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • Nadzorowanie poprawności parametrów dotyczących zapasów;
  • Bieżące raportowanie;
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o dostępność terminowych dostaw;
  • Tworzenie narzędzi wspierających proces planowania produkcji w oparciu o MS Office;
  • Analiza i nadzór nad rotacją komponentów i wyrobów gotowych;
  • Ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych działów w zakładzie produkcyjnym oraz Działem Sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia na wysokim poziomie;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole z umiejętnością efektywnej komunikacji;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej „Farmona – Przyjazna Rodzinie”
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.