Lider Konfekcji

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

NR REF: K/LK/0219

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Organizowanie, zarządzanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników podczas zmiany, monitorowanie wyników pracy.
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości oraz terminowości realizacji bieżących zleceń produkcyjnych – zgodnie z założonym Planem Produkcji.
  • Bieżące koordynowanie i nadzorowanie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych.
  • Szkolenie i instruowanie nowo przyjętych pracowników z zakresu wykonywanej pracy zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej.
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż., GMP, ISO.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu połączona z bardzo dobrą organizacją pracy własnej i pracy zespołu.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,  karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.