Mikrobiolog

MIKROBIOLOG

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Realizowanie procesu kontroli czystości mikrobiologicznej materiałów do produkcji, surowców, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych.
  • Przeprowadzanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych.
  • Wykonywanie monitoringu środowiska wytwarzania (woda, powietrze, sprzęt i powierzchnie robocze, personel).
  • Przygotowywanie podłoży mikrobiologicznych oraz materiałów pomocniczych do badań.
  • Dopuszczanie środków myjących i dezynfekcyjnych do stosowania w procesie produkcyjnym.
  • Kontrolowanie prawidłowości prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami systemowymi.
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością i GMP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie mikrobiologii.
  • Mile widziana praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesu produkcyjnego.
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą dostaw surowców, procesu produkcji, składowania i magazynowania, transportu do klienta zgodnie z wymaganiami GMP.
  • Praktyczna znajomość metod i technik kontroli jakości produktów oraz produkcji.
  • Znajomość technik laboratoryjnych, testów stosowanych w mikrobiologii.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Samodzielność, sumienność, dokładność i precyzja w działaniu.
  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, o silnej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę i bezpieczne środowisko pracy wyróżnione w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ