Pracownik serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Sprzątanie wyznaczonych obszarów w Zakładzie Produkcyjnym.

WYMAGANIA:

  • Punktualność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • samodzielność i rzetelność w zakresie powierzonych zadań,
  • umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 06:00-14:00 i 14:00-22:00,
  • miłą atmosferę i bezpieczne środowisko pracy wyróżnione w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

OSOBY ZAINTERESOWANE MOGĄ:

  • Przesyłać CV klikając APLIKUJ.
  • Skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 724 440 037 lub 18 267 22 46.
  • Przyjść osobiście do Biura Zakładu Produkcyjnego (Wysoka 180).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.