Lider Działu Kontroli Jakości – Mikrobiolog

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Realizowanie procesu kontroli czystości mikrobiologicznej materiałów do produkcji, surowców, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych,
  • Przeprowadzanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych,
  • Wykonywanie monitoringu środowiska wytwarzania (woda, powietrze, sprzęt i powierzchnie robocze, personel),
  • Przygotowywanie podłoży mikrobiologicznych oraz materiałów pomocniczych do badań,
  • Dopuszczanie środków myjących i dezynfekcyjnych do stosowania w procesie produkcyjnym,
  • Kontrolowanie prawidłowości prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami systemowymi
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością i GMP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie, mile widziane w branży kosmetycznej,
  • Mile widziana praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesu produkcyjnego,
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą dostaw surowców, procesu produkcji, składowania i magazynowania, transportu do klienta zgodnie z wymaganiami GMP,
  • Praktyczna znajomość metod i technik kontroli jakości produktów oraz produkcji,
  • Znajomość technik laboratoryjnych, testów stosowanych w mikrobiologii,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność i precyzja w działaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez FORMULARZ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.