MARKETING MANAGER

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: K/K/0319

 ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie strategii rozwoju i komunikacji oraz kompleksowe wsparcie marketingowe dla powierzonej kategorii produktów.
  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji marki oraz planowanie i realizacja działań reklamowych.
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem wsparcia podległych marek.
  • Kreowanie komunikacji i rozwijanie relacji z liderami opinii (media, influencerzy).
  • Opracowywanie katalogów, materiałów POSM, treści na strony www, na potrzeby SM oraz komunikatów wewnętrznych.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów – wybór dostawców, koordynacja prac i rozliczanie wyników.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w zakresie marketingu on-line i off-line.
  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu i zainteresowanie branżą kosmetyczną.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Entuzjazm, inicjatywa i kreatywność.
  • Odpowiedzialność, terminowość i zaangażowanie.
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami i układania priorytetów.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej działającej na rynku polskim i sprzedającej produkty w ponad 60 krajach na świecie, która stawia na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego – uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz wewnętrznych i zewnętrznych warsztatach rozwojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.