Brand Manager

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: K/K/0319

 ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych marek i produktów, opieka nad produktami istniejącymi już w ofercie, współpraca z laboratorium we współtworzeniu innowacyjnych receptur oraz grafikami i agencjami zew. przy kreacji projektów opakowań.
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz analiza/ śledzenie istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich.
  • Analiza sprzedaży i monitorowanie rentowności wyrobu.
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami, akceptacje druków opakowań.
  • Tworzenie planów i strategii marketingowych dla prowadzonych i nowych marek.
  • Komunikacja reklamowa podległych marek oraz działania PR.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w dziedzinie marketingu lub pokrewnej.
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Brand Managera w branży kosmetycznej lub ogólnie FMCG.
  • Otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w formułowaniu i pisaniu tekstów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej działającej na rynku polskim i sprzedającej produkty w ponad 60 krajach na świecie, która stawia na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.