Trade Marketing Manager

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii trade marketingowej marek w punktach sprzedaży;
  • Przygotowywanie rekomendacji oraz realizacja akcji trade marketingowych i promocyjnych marek w różnych kanałach dystrybucji;
  • Przygotowywanie raportów, analiz sprzedaży oraz kalkulacji rentowności;
  • Przygotowywanie rozliczeń planowanych;
  • Przeprowadzanie działań promocyjnych i trade marketingowych, w tym promocji in-out’owych dla klientów, zestawów świątecznych, promocji dla wyrobów nierotujących oraz testerów;
  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu trade marketingowego;
  • Współpraca z grafikami, operatorami DTP i Agencjami Reklamowymi w przygotowaniu materiałów POS, w tym katalogów, plakatów, wobblerów i standów;
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji działań trade marketingowych dla działu handlowego oraz klientów firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w dziedzinie marketingu lub pokrewne;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Trade Marketing Managera w branży kosmetycznej lub ogólnie FMCG;
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych celów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w formułowaniu i pisaniu tekstów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Zniżki na kosmetyki Farmona oraz zabiegi SPA;
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

PRZEŚLIJ APLIKACJĘ

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? skorzystaj z linku poniżej:

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do systemu rekrutacji.