Laboratorium Farmona – Małopolskim Pracodawcą Przyjaznym Rodzinie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy iż Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona po raz kolejny zostało uznane za wyjątkowego Pracodawcę i wyróżnione Małopolską Nagrodą Rynku Pracy w kategorii: Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Nagroda została przyznana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

 

Komisja konkursowa doceniła stosowane w naszej Firmie w ramach programu: „FARMONA Przyjazna Rodzinie” liczne ułatwienia wykraczające poza powszechne obowiązki uregulowane przez standardowe przepisy prawa pracy, pomagające godzić rodzicom życie rodzinne z zawodowym. Możemy się pochwalić, że wśród średniej wielkości Firm w naszym województwie, tworzących otoczenie przyjazne rodzinie byliśmy bezkonkurencyjni.

 

Jest to szczególnie wyróżniająca nagroda, gdyż w obliczu zachodzących w społeczeństwie zmian demograficznych Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona dostrzega potrzeby Pracowników, którzy poza rozwojem zawodowym, pragną także spełniać aspiracje związane z posiadaniem rodzinny. Uznaniem również obdarzono nasze ciągłe dążenie i doskonalenie by zapewniać równowagę i balans w życiu zawodowym i rodzinnym.