2017

NAGRODA Best Beauty Buys Magazynu InStyle 2017 dla Nivelazione!

Z radością informujemy, iż nasz Krem w sprayu do stóp NIVELAZIONE otrzymał tytuł Laureat Best Beauty Buys 2017!
 
Kosmetyk został przetestowany przez redakcję magazynu InStyle i znalazł się w gronie najlepszych kosmetyków w kategorii "Manicure i Pedicure".
 
Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w sukces tego produktu! :)

Qltowy Kosmetyk 2017 dla marki Dermiss

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w konkursie Qltowy Kosmetyk 2017 organizowanym przez MAGAZYN KOSMETYKI, marka Dermiss została wyróżniona nagrodą specjalną "QLTOWY KONCEPT 2017". To już kolejny duży sukces naszych kosmetyków w tym roku! Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy się do niego przyczynili!

Firma Dobrze Widziana 2017

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zostało nagrodzone tytułem Firmy Dobrze Widzianej 2017! Wyróżnienie to przyznawane jest przez Business Centre Club dla firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedziany, szerzą wiedzę na temat zasad i praktyk CSR oraz skutecznie komunikują o prowadzonej działalności.

Glammies 2017 dla Olejku do demakijażu Dermiss!

Jesteśmy najlepsi! Jesteśmy glamour! Wiemy to dzięki Wam! Dziękujemy za Wasze głosy i doping w plebiscycie magazynu Glamour. Nasz olejek do demakijażu z serii Dermiss 0’1 Nutri Cleansing jest dumnym posiadaczem stauetki Glammies w kategorii NAJLEPSZY OLEJEK DO TWARZY/OLEJEK DO CIAŁA #Glamour #Glamiess