2013

Lider Małopolski 2013

26 maja odbyło się zorganizowane przez redakcję „Dziennika Polskiego” I Forum Przedsiębiorców „Nie bójmy się marzyć”. W Expo Kraków spotkali się uczestnicy forum, m.in. wicepremier Elżbieta Bieńkowska, marszałek województwa Marek Sowa oraz oczywiście sami przedsiębiorcy. Zwieńczeniem całodziennych paneli oraz wystąpień było rozwiązanie plebiscytu, który trwał przeszło miesiąc na łamach Dziennika Polskiego. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zostało wyróżnione i nagrodzone statuetką Lidera Małopolski w kategorii Eksport. Nagrodę w imieniu Firmy z rąk Kapituły odebrała Monika Wrzesień, Manager ds. Eksportu.


Czytaj więcej:

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3458703,przedsiebiorcy-pokazali-ze-nie-boja-sie-marzyc-wideo-raport,id,t.html

Solidna Firma 2013

Już po raz dziewiąty zostaliśmy nagrodzeni tytułem Solidna Firma. Certyfikaty Solidnej Firmy to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Program ten jest najlepiej promowanym przedsięwzięciem tego typu w Polsce.

Gazela Biznesu 2013

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona po raz kolejny znalazło się w prestiżowym gronie firm nagrodzonych tytułem Gazeli Biznesu 2013. Jako 10-krotnemu laureatowi tejże nagrody, organizator „Puls Biznesu” przyznał nam również tytuł Super Gazeli Biznesu.

Gazele Biznesu to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających firm. Warunkiem uczestnictwa w rankingu jest publikacja wyników finansowych z ostatnich trzech lat w Monitorze Polskim B, złożenie ich do akt rejestrowych firmy lub udostępnienie ich redakcji „Pulsu Biznesu”, oraz dodatni wynik finansowy z trzech ostatnich lat.

Dyplom Honorowy Izby Przemysłowo Handlowej

Dyplom Honorowy im. Teodora Baranowskiego, przyznany przez Izbę Przemysłowo Handlową za wdrożenie innowacyjnego zintegrowanego systemu planowania i rozliczania produkcji oraz zaawansowany system zarządzania przestrzenią magazynową z wykorzystaniem kolektorów danych i technologii bezprzewodowej.

Best Beauty Buys 2013 miesięcznika Instyle

Z ogromną przyjemnością informujmey, że magazyn InStyle nagrodził 3 nasze kosmetyki: Tutti Frutti Melon & Arbuz peeling do ciała 120 ml, Radical szampon do włosów suchych i łamliwych oraz Magic SPA cukrowy peeling ciała przyznając im tytuł najlepszych kosmetyków roku "Best Beauty Buys 2013". Tytuł przyznawany jest przez ekspertów (kosmetologów, makijażystów).

Ponadto cukrowy peeling Magic SPA uzyskał miano kosmetycznego hitu ostatnich lat. Cieszymy się, że kolejne produkty dołączyły do zeszłorocznego laureata plebiscytu jakim była kuracja przeciw wypadaniu włosów Radical.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona nagrodzone tytułem „Branżowi Liderzy Zmian”

Związek Pracodawców Business Centre Club realizuje w okresie od 1 kwietnia 2011 r. do 31 sierpnia 2013 r. projekt „ Branżowi Liderzy Zmian ”. Projekt obejmuje przeprowadzenie kampanii informacyjno – promocyjnej o przedsiębiorstwach, które w czasach kryzysu wdrażają zaawansowane technologie, rozwiązania, podejmują nowe wyzwania i stawiają na dalszy, intensywny rozwój. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zostało nagrodzone tytułem Branżowego Lidera Zmian w kategorii firm chemicznych. Doceniono nas za stabilny rozwój i konsekwencję w działaniu.

Qltowy Kosmetyk dla serii Sweet Secret Piernik

To już 17. edycja konkursu Qltowy Kosmetyk organizowanego przez branżowy „Magazyn Kosmetyki”. Wybierano najlepsze kosmetyki w 8 kategoriach. Piernikowy balsam do ciała i peeling cukrowy do ciała z linii Sweet Secret zdobył nagrodę Qltowy Kosmetyk i zostały docenione przez jury, w skład którego wchodzili m.in. Marcin Prokop, Jolanta Fraszyńska, czy Magdalena Groszewska.

Medal Europejski dla produktów do pielęgnacji ciała i włosów z linii Herbal Care

Business Centre Club jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski. Miło nam poinformować, że produkty do pielęgnacji ciała i włosów z linii Herbal Care zdobyły Medal Europejski i dołączyły do zeszłorocznego laureata, czyli produktów do pielęgnacji stóp i dłoni z linii Herbal Care.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona fundatorem Panteonu Narodowego w Krakowie

Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy obecni w zaszczytnym gronie darczyńców Panteonu Narodowego, pomysłu zrodzonego z pasji, chęci szerzenia wiedzy na temat historii i kultury. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona wsparło dalsze prace w kryptach kościoła św. Piotra i Pawła w Krakowie. W kościele powstaje miejsce spoczynku dla najwybitniejszych Polaków. To piękny ukłon w stronę zasłużonych narodowi artystów, naukowców i ludzi kultury.

Nagroda Złotego Krokusa dla zabiegu Spełniona Obietnica w konkursie organizowanym na XXXIII Targach Kosmetyki Profesjonalnej Salon Wiosna 2013

Salon Wiosna to wiosenna edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyki Profesjonalnej. Jest to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce, na którym prezentowane są najnowsze osiągnięcia i nowinki w dziedzinie kosmetologii. W tym roku nagroda Złotego Krokusa dla najlepszej kosmetycznej nowości roku 2012 przypadła w udziale truskawkowemu zabiegowi Spełniona Obietnica.

I miejsce w kategorii Pielęgnacja Stóp dla serii Podologic Herbal w konkursie Beauty Premium 2013

Na Targach Beauty Forum skierowanych do profesjonalistów z branży kosmetycznej otrzymaliśmy 1 nagrodę w konkursie Beauty Premium 2013 dla serii Podologic Herbal w kategorii pielęgnacja stóp. Wyróżnienie tej linii kosmetyków jest dla nas bardzo dużym zaszczytem, ponieważ będąc członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego wspieramy edukację i wszelkie działania dotyczące pielęgnacji stóp, ich chorób czy cukrzycy, a co za tym idzie problemu stopy cukrzycowej.

Diamenty Forbesa 2013

Po raz siódmy redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE (d.Dun and Bradstreet Poland) opracowała ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona już po raz kolejny znalazło się w gronie nagrodzonych Diamentami Forbesa firm.