2018

Best Beauty Buys In Style

Ultradelikatny szampon w piance Jantar otrzymał nagrodę Best Beauty Buys In Style w kategorii włosy.

GLAMMIES 2018

Szampon Jantar z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym otrzymał prestiżową nagrodę GLAMMIES 2018, w kategorii NAJLEPSZY SZAMPON.

Plebiscyt organizowany jest przez magazyn GLAMOUR.

Laboratorium Farmona - Małopolskim Pracodawcą Przyjaznym Rodzinie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy iż Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona po raz kolejny zostało uznane za wyjątkowego Pracodawcę i wyróżnione Małopolską Nagrodą Rynku Pracy w kategorii: Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Nagroda została przyznana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

 

Komisja konkursowa doceniła stosowane w naszej Firmie w ramach programu: "FARMONA Przyjazna Rodzinie" liczne ułatwienia wykraczające poza powszechne obowiązki uregulowane przez standardowe przepisy prawa pracy, pomagające godzić rodzicom życie rodzinne z zawodowym. Możemy się pochwalić, że wśród średniej wielkości Firm w naszym województwie, tworzących otoczenie przyjazne rodzinie byliśmy bezkonkurencyjni.

 

Jest to szczególnie wyróżniająca nagroda, gdyż w obliczu zachodzących w społeczeństwie zmian demograficznych Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona dostrzega potrzeby Pracowników, którzy poza rozwojem zawodowym, pragną także spełniać aspiracje związane z posiadaniem rodzinny. Uznaniem również obdarzono nasze ciągłe dążenie i doskonalenie by zapewniać równowagę i balans w życiu zawodowym i rodzinnym.

Solidna Firma 2017 - dla Laboratorium Farmona!

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona otrzymało Certyfikat Solidna Firma 2017! Przyznany tytuł cieszy tym bardziej, że został odebrany już po raz 13, bynajmniej nie pechowy!

 

Ten prestiżowy tytuł Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona otrzymało po wieloetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Stanowi potwierdzenie rzetelności i wiarygodności przedsiębiorstwa, stabilnej sytuacji finansowej, realizacji założeń polityki CSR oraz wysokich standardów pracowników.

 

Bardzo dziękujemy!