2016

Szmaragdowa Statuetka Solidna Firma 2016

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona po raz 12 zostało nagrodzone tytułem Solidna Firma, w związku z czym otrzymaliśmy wyróżnienie –  Szmaragdową Statuetkę!

Jest nam niezmiernie miło z tego tytułu, zwłaszcza że Certyfikaty Solidnej Firmy  to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające ich rzetelność i wiarygodność. Program od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Doskonałość Roku 2016 Twój Styl 2016!

Dezodorant do stóp i butów Herbal Care CZARNA MIĘTA otrzymał wyróżnienie w kategorii pielęgnacja męska w plebiscycie Doskonałość Roku Twój Styl 2016! Plebiscyt Doskonałość Roku Twojego Stylu 2016 to  jeden z najważniejszych konkursów w naszej branży. W skład jury oceniającego kosmetyki męskie weszli w tym roku: dr n. med. Maciej Chlebus, Marcin  Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Artur Żmijewski, Jacek Szmidt, Maciej A. Brzozowski".

Otrzymaliśmy e-gazela 2016!

Jest nam miło poinformować, że Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona otrzymało nagrodę e-Gazelę Biznesu 2016. E-gazele to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polski e-handel z roku na rok  rośnie w tempie dwucyfrowym i jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Polacy z roku na rok coraz bardziej przekonują się do robienia zakupów przez Internet.

Best Beauty Buy 2016 dla Herbal Care!

Z radością informujemy, że nasz suchy szampon pokrzywa z serii Herbal Care otrzymał tytuł “Best Beauty Buys 2016” magazynu InStyle. Nasz produkt znalazł się w gronie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku polecanych przez ekspertów od urody oraz przetestowanych przez redakcję magazynu InStyle.

Ambasador Polskiej Gospodarki 2016

28 września w Warszawie w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club odbyła się gala wręczenia tytułów Ambasadora Polskiej Gospodarki. Wśród laureatów znalazło się również Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona otrzymując tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2016 w kategorii Najwyższa Jakość . Tytuł przyznawany jest firmom, które promują Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspierają dobry wizerunek polskiego przedsiębiorcy przyczyniając się do rozwoju gospodarczego kraju, jak również przyciągają inwestorów oraz budują kapitał zaufania wobec Polski i Polaków. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki.

Złota Perła Rynku Kosmetycznego dla Herbal Care!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznym konkursie “Perły rynku Kosmetycznego 2016″ organizowanym przez redakcję pisma ”Wiadomości Kosmetyczne”  linia do pielęgnacji włosów Herbal Care zdobyła ex aequo I miejsce i tym samym tytuł  “Złotej Perły Rynku Kosmetycznego 2016” w kategorii “Szampony i odżywki do włosów”  Jest to dla nas ogromne wyróżnienie! Zdaniem Jury  w którym zasiadły osoby decyzyjne w sieciach drogeryjnych linia do włosów Herbal Care  zasługuje na wysoką lokatę “Ze względu na wykorzystanie naturalnych składników oraz zbudowanie kategorii, która pozwala kompleksowo zadbać o włosy”. Jury zwróciło także uwagę na szeroką kampanię promocyjną prowadzoną w mediach, jak i materiałach w sieciach drogeryjnych oraz podkreśliło dobrą współpracę producenta z rynkiem drogeryjnym w kanale tradycyjnym!

Srebrna Perła Rynku Kosmetycznego dla Nivelazione!

Bardzo miło nam poinformować, że nasza ekspercka marka do pielęgnacji ciała NIVELAZIONE została wyróżniona w konkursie “Perły rynku Kosmetycznego 2016″ organizowanym przez redakcję pisma”Wiadomości Kosmetyczne” zdobywając II miejsce i tym samym tytuł “Srebrnej Perły Rynku Kosmetycznego 2016” w kategorii INNOWACJA ROKU! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie! Zdaniem Jury  w którym zasiadły osoby decyzyjne w sieciach drogeryjnych linia do pielęgnacji ciała NIVELAZIONE to “Bardzo wysoka jakość produktów” oraz  “Ekspresowe działanie kosmetyków”. Jury zwróciło również uwagę na opakowania produktów, ich nowoczesną grafikę i wygodną aplikacje. Podkreślona została również szeroka akcja promocyjna i marketingowa wspierająca markę.

Medal zdobyła również nasza soczyście owocowa marka Tutti Frutti  za najnowszą linią zapachową Ananas & Kokos. Jury, przyznając Tutti Frutti brązowy medal w kategorii "Kosmetyki do ciała" podkreśliło, że jest to seria "fantastycznych produktów o optymistycznych zapachach" Zwrócono również uwagę na działanie kosmetyków "skóra jest piękna i pachnąca jeszcze długo po kąpieli " oraz  poręczne i wygodne opakowania.

Qltowy Kosmetyk 2016 dla serii Herbal Care!

Herbal Care seria do włosów otrzymała tytuł Qltowy Kosmetyk 2016! Konkurs Qltowy Kosmetyk organizowany jest od 20 lat przez redakcję Magazyn Kosmetyki.  Nagrody przyznawane są najlepszym produktom w swoich kategoriach. W jury konkursu  zasiadają profesjonaliści rynku kosmetycznego – dziennikarze, kosmetolodzy, analitycy rynku i handlowcy.  Bardzo cieszymy się, że nasze produkty zostały wyróżnione w tak prestiżowym wśród branży kosmetycznej konkursie.

Marka Jantar Diamentem Beauty 2016

Wysoka jakość, idealne dopasowanie do potrzeb konsumentów, wyjątkowość i oryginalne rozwiązanie – taka właśnie jest linia Jantar do włosów zniszczonych. Nasz produkt właśnie otrzymał certyfikat Diamenty Beauty, czym potwierdził, że znajduje się w gronie najlepszych produktów na rynku w branży urodowej. Jesteśmy dumni i szczęśliwi!

Medal Europejski 2016

Business Centre Club jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski. Jest to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie promujące idee Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. Wyróżnienie otrzymują wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego . Miło nam poinformować, że Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. otrzymała Medal Europejski 2016 za serię do włosów zniszczonych JANTAR

Orły Eksportu 2016

Otrzymaliśmy zaszczytnego Orła Eksportu 2016 w kategorii Eksportowy Produkt. Nagrodę wręczył nam Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczyspospolitej" oraz Michael McCarthy, Członek Zarządu Banku Zachodniego WBK SA.