2014

Mocna Firma Godna Zaufania 2014

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Mocna Firma Godna Zaufania 2014 za dynamiczny rozwój i wysoką efektywność działania na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sadowego przez Instytut nowoczesnego Biznesu w II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Gepardy Biznesu

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. otrzymało wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Super Gazela Biznesu 2014

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona otrzymało tytuł Super Gazeli Biznesu 2014. Firma jest już dwunastokrotnym laureatem tej nagrody. Jest to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking organizowany jest w 12 miastach Polski. Warunkiem uczestnictwa jest publikacja wyników finansowych z ostatnich trzech lat w Monitorze Polskim B, złożenie ich do akt rejestrowych firmy lub udostępnienie ich redakcji „Pulsu Biznesu”, oraz dodatni wynik finansowy z trzech ostatnich lat.

Solidna Firma 2014

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona może pochwalić się kolejnym tytułem Solidnej Firmy. Tym razem, jako 10-krotny laureat firma odebrała specjalne wyróżnienie Perły Solidności.  Certyfikaty Solidnej Firmy to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Program od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Laur Kosmetologii

Plebiscyt organizowany przez portal kosmetologia.com.pl opierał się na głosowaniu ankietowym, w którym uczestnicy wskazywali najlepsze produkty, marki i usługi kosmetyczne. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona nagrodzone zostało Srebrnym Lauerm w kategorii zabieg na wypadanie włosów za serię Radical. Natomiast linia Radical do włosów suchych i łamliwych zdobyła tytuł Srebrnego Laura w kategorii Kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Medal Europejski dla linii Nivelazione Slim

Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskie. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Miło nam poinformować, że produkty do pielęgnacji ciała z linii Nivelazione Slim dołączyły do laureatów konkursu.